اخبار وب تکین
سامانه پیشنهاد چاپ کتاب سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس suggest.isba.ir رونمایی شد.
سایت سیمرغ فلات ایرانیان به آدرس http://iraniansimorgh.com رونمایی شد. در طراحی سایت جدید طراحی قالب گرافیکی حرفه ای به منظور زیباتر شدن و جذابیت سایت الویت قرار داده شده است.
سایت جدید صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران به آدرس www.isfa.ir رونمایی شد. در به روز‌ رسانی سایت صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران اهداف ما علاوه بر تغییرات ظاهری به منظور زیباتر شدن و جذابیت بیشتر سایت، سهولت استفاده دانشجویان از تسهیلات دریافت وام و خدمات ارایه شده بوده است.
همزمان با روز جهاني راهنمايان گردشگري، ۲۱ فوریه، نسخه سوم سایت مرکز گردشگری علمی ـ فرهنگی دانشجویان ایران با ارتقاء به هفت زبان زنده دنیا راه‌اندازی شد.
در هشتمین دوره این جشنواره، سایت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی پس از اتمام زمان داوری در ساعت ۲ روز یکشنبه دوم اسفند به عنوان کاندیدای بخش «نشریات و مجلات آفلاین و انتشارات» با چهار رغیب خود در این بخش به رقابت می پردازد. برندگان امسال، دوشنبه ۳ اسفند در اختتامیه جشنواره وب و موبایل معرفی خواهند شد.
قرارداد طراحی طراحی نرم افزار تخصصی نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) با وب تکین منعقد شد.
بهزاد رشیدی رییس جهاددانشگاهی واحد هنر، از تلاشها و زحمات وب تکین در برنامه نویسی و طراحی سایت جهاددانشگاهی واحد هنر و جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) تقدیر نمود.
قرارداد طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران با وب تکین منعقد شد.
فروشگاه اسمارت بازار، طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت خود را به وب تکین واگذار نمود.
قرارداد طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران با وب تکین منعقد شد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب تکین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 WebTakin . All rights reserved.